UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Treningi zdalne wszystkich grup treningowych

UKS Jantar Gdynia od 11 marca do odwołania

Data publikacji: 2020-03-12

Kochani ,

 

informujemy że od początku ogłoszenia stanu epidemii i od czasu zawieszenia zajęć w siedzibie klubu na obiektach ZSSO przy ul.Władysława IV 54 wszystkie nasze grupy są w ciągłym kontakcie.

Prowadzimy treningi on-line- Zoom oraz Skype.

Założyliśmy dwie  zamknięte grupy na Facebooku- dla grup zaawanowanych oraz drugą dla dziewczynek z grup najmłodszych trener Angeliki Rywalskiej.

Mamy również swoje grupy na komunikatorze Instagram - gdzie dla starszych dziewczynek ciągle przesyłamy filmiki , które następnie realizujemy podczas treningów on-line lub w zadaniach domowych.

Na tych grupach na bieżąco prezentujemy plany szkoleniowe, rozgrzewki, filmy video z ćwiczeniami , rozgrzewkami , pracą przyboru, linki do wybitnych wykonań elemnetów czy układów godnych naśladowania.

Prosimy o zapisywanie tych informacji na komputerach w razie gdyby podczas zajęć dzieci utraciły łaczność internetową , będą mogły na komputerze odtworzyć zajęcia i dokończyć w wyjątkowej sytuacji samodzielnie trening.

Jednocześnie najmłodsze grupy otrzymują stale zalecenia treningowe na adresy mailowe rodziców a nasze zawodniczki mają stały kontakt z trenerkami poprzez Skype, WhatssApp, Messenger, Instagram .

Bardzo prosimy o regularne wpłacanie składek członkowskich w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Nie poddajemy się , pracujemy silnie nad formą gimnastyczką w domach aby silne i sprawne powrócić wkrótce na salę !!!

Trzymajcie się zdrowo!!!!

 

 

powrót do listy aktualności