Turniej Młodości - srebro w kl. III

Data publikacji: 2015-12-07

zdjęcia

Dziś zakończył się również  Mikołajkowy Turniej Młodości w Gdyni.
W kl. III srebrny medal w wieloboju zdobyła Ada Budnik. Ada uplasowała się również na 2 miejscu w układach z piłką oraz ze skakanką. Brawo Ada! Julia Piechocka zajęła 25miejsce. Były to jej pierwsze zawody w życiu. Życzymy Julce wytrwałości w trenowaniu.
W kl.III tuż za podium w wieloboju, na czwartym miejscu uplasowała się Victoria Kozłowska. Victorii udało się natomiast wywalczyć srebrny medal w układzie z maczugami. Poza tym zajęła: 6m układ taneczny,8m  układ z piłką. Gratulacje :)
Wiktoria Wójtowicz zajęła 8m w wieloboju. W układzie z piłką była 7.  Pozostałe zawodniczki uzyskały następujące wyniki:
9m Ola Gorlikowska
10m Ola Klajda
15m Kornelia Pietras
16m Natalia Lidzbarska
26m Ada Bogaczyk
Gratulujemy zawodniczkom udanych startów. Dziękujemy również starszym zawodniczkom Jantara (Asi, Zuzi, Angeli, Julii, Malwinie, Angeli), które pomogły przygotować startujące do zawodów.

W kl.II tuż za podium w wieloboju, na czwartym miejscu uplasowała się Victoria Kozłowska. Victorii udało się natomiast wywalczyć srebrny medal w układzie z maczugami. Poza tym zajęła: 6m układ taneczny,8m  układ z piłką. Gratulacje :) Wiktoria Wójtowicz zajęła 8m w wieloboju. W układzie z piłką była 7.