UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Kalendarz

Eliminacje do OOM kl.II i DMP 2019, Gdynia
Data rozpoczęcia: 2019-05-10
Data zakończenia: 2019-05-12
Kategoria imprezy: krajowa
Kraj: Polska
Miejscowość: Gdynia


PROGRAM MINUTOWY

PRÓBY PLANSZY 10 maja 2019

10.58- 11.46 JANTAR GDYNIA (8)
11:47 - 12.29 SGA GDYNIA (7)
12:30 – 13:24 LEGIA WARSZAWA(9)
13:25 – 14:13 LEGION WARSZAWA(8)
14:14 – 14:50 PM WARSZAWA (6)
14:51 – 15:33 UKS BŁĘKITNA SZCZECIN (7)
15:34 – 15:52 SP 220 WARSZAWA(3)
15:53 – 16: 23 UKS IRINA WARSZAWA(5)
16:24 – 17:00 MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ(5)+ ENERGETYK POZNAŃ (1)
17:01 – 17:37 MKS KUSY SZCZECIN(6)
17:38 –18:26 PTG SOKÓŁ KRAKÓW(8)
18:26 – 18:57 SGA BIELSKO-BIAŁA(1) + SILESIA CHORZÓW (2) +ENERGA IMIELIN (2)
18:58 – 19:28 HERMES GRYFINO (2) , UKS DĄB KATOWICE (3)
19:29 – 19:59 UKS KOPERNIK WROCŁAW (5)
20:00 – 20:48 UKS 41 ŁÓDŹ(5) +AGA SOSNOWIEC(3)
20:49 – 21:25 DOŚ AZS WROCŁAW (3),OLIMPIA KRAKÓW (3)

Odprawa mandatowa – 10.05.2019 godz. 15.00-18.00
Odprawa techniczna – 10.05.2019 godz.18.30-19.00
Odprawa sędziowska –10.05.2019 godz. 19:00



SOBOTA 11 maja 2019

10.00-11.25 I rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
11.35- 13.00 II rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
13.10-14.35 III rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
14.35-14.45 otwarcie zawodów
14.45-15.15 przerwa
15.15-16.40 IV rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
16.50-18.15 V rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
18.25- 19.50 VI rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)

NIEDZIELA 12 maja 2019

9.00-10.25 I rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
10.30- 11.55 II rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
12.00-13.25 III rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
13.25-13.45 przerwa
13.45-15.10 IV rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
15.15-16.40 V rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
16.45- 18.10 VI rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
18.10-18.30 przerwa
18.30- 18.45 ogłoszenie wyników




organizator- UKS "Jantar" Gdynia

termin zgłoszeń ilościowych zawodniczek i osób towarzyszących- do 20.03.2019
termin zgłoszeń imiennych oficjalnych w systemie online- do 05.04.2019

rezerwacja hoteli w negocjowanych cenach:
Anker - do 31.03.2019 , hasło : "szkoła sportowa"
Pozostałe Hotele- do 02.04.2019 , hasło : "gimnastyka artystyczna"
Galeria: