UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Trenerzy

Barbara Pituch
Klasa trenera:
Trener: nie
Choreograf: tak
Uprawnienia sędziego: nie
Swoją karierę rozpoczynała w Operze w Bytomiu i kontynuowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni, jako tancerka, choreograf, kierownik grupy baletowej.
Do kadry JANTARA dołączyła w 2003 r.
Prowadzi lekcje choreografii.

Zawodniczki:
imię i nazwisko kategoria wiekowa data urodzenia
Victoria Kozłowska senior 2003-07-02
Anastasija Tsikhanovska senior 2001-07-18
Natalia Wiśniewska senior 2002-01-17
Adrianna Budnik kl I - junior 2005-05-09
Jagoda Król kl I - junior 2006-05-25
Julia Piechocka kl I - junior 2005-06-27
Aleksandra Szulik kl I - junior 2004-05-05
Wiktoria Wójtowicz kl I - junior 2004-01-06
Anastazja Bednarczyk kl II - junior młodszy 2008-07-02
Anastazja Bednarczyk kl II - junior młodszy 2008-07-02
Apolonia Chabowska kl II - junior młodszy 2007-10-20
Lena Jastrzębska kl II - junior młodszy 2007-08-11
Lena Jastrzębska kl II - junior młodszy 2007-08-11
Kinga Kaczor kl II - junior młodszy 2007-02-15
Oliwia Kolera kl II - junior młodszy 2007-01-17
Julia Król kl II - junior młodszy 2007-08-27
Jagoda Łągiewczyk kl II - junior młodszy 2008-08-02
Jagoda Łągiewczyk kl II - junior młodszy 2008-08-02
Jagoda Łągiewczyk kl II - junior młodszy 2008-08-02
Adrianna Struck kl II - junior młodszy 2008-11-05
Adrianna Struck kl II - junior młodszy 2008-11-05
Wiktoria Wohlfahrt kl II - junior młodszy 2007-03-29
Amelia Bakuła kl III - młodzik 2009-02-15
Amelia Czernik kl III - młodzik 2009-08-07
Małgorzata Jackiewicz kl III - młodzik 2009-04-04
Maja Lipińska kl III - młodzik 2009-04-27
Marta Moćkun kl III - młodzik 2009-05-28
Julia Powała kl III - młodzik 2009-10-06
Nadia Wilgosz kl III - młodzik 2009-11-18
Adeola Ashley Alimi klasa młodzieżowa 2013-01-03
Maja Chyc klasa młodzieżowa 2012-08-18
Zoja Ciechorska klasa młodzieżowa 2012-08-28
Zofia Długosz klasa młodzieżowa 2010-01-02
Karolina Herka klasa młodzieżowa 2012-03-11
Marta Jaczun klasa młodzieżowa 2010-03-27
Wiktoria Jakubowska klasa młodzieżowa 2012-06-12
Natalia Langowska klasa młodzieżowa 2012-10-30
Emilia Laska klasa młodzieżowa 2010-06-12
Nadia Mrozowicz klasa młodzieżowa 2010-05-03
Kornelia Stafiniak klasa młodzieżowa 2010-10-08
Natalia Szydłowska klasa młodzieżowa 2010-02-22
Alicia Terea klasa młodzieżowa 2013-03-09
Lena Wiśniewska klasa młodzieżowa 2011-02-03
Roksana Baranowska 2005-06-17
Maja Biechowska 2002-10-09
Ada Bogaczyk 2003-07-22
Malwina Brzezińska 2002-03-05
Lena Chamera 2008-12-18
Livia Chamera
Dominika Dullek 1989-07-25
Livia Fergon 2008-06-16
Konstancja Gackowska 2008-07-12
Aleksandra Gorlikowska 2003-09-28
Iza Horczak 2007-06-27
Marta Jasińska 1995-09-06
Paulina Kaczor 2002-09-28
Julia Kamińska 2011-02-25
Aleksandra Klajda 2004-06-03
Lena Kniaziewicz 2008-09-04
Angelika Kobylińska 1999-03-12
Marta Koczkowska 1991-07-29
Karolina Kotowska 1992-10-09
Malwina Kozłowska 1997-12-08
Kasia Kubicka 2008-03-08
Alicja Leonik 2004-10-11
Natalia Lidzbarska 2004-05-30
Kornelia Lis 1997-07-10
Dominika Łopuchin 2010-02-25
Elżbieta Mazur 2009-06-05
Paulina Mikuła 2000-08-11
Joanna Mitrosz 1988-08-21
Klara Mocek 2002-11-02
Natalia Nawrocka 2009-09-02
Natalia Nawrocka 2009-09-02
Michalina Paluchowska 2002-07-03
Aleksandra Pałasz 1988-08-05
Nadia Pawlak 2007-08-19
Zuzanna Peszkowska 2000-11-09
Kornelia Pietras 2004-12-14
Agata Rogalska 2007-08-29
Daria Rutkowska 2002-04-25
Angelika Rywalska 1997-09-22
Marysia Skarżyńska 2006-10-07
Oktawia Starosta 1995-05-11
Basia Szewczyk 2010-05-14
Oliwia Szumny 2001-03-30
Martyna Truszkowska 2002-08-27
Lena Więcek 2007-12-10
Julia Wiśniewska 2000-07-09
Marta Wójtowicz 2009-12-05
Galeria: