UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Trenerzy

Hanna Narloch
Klasa trenera: Druga klasa
Trener: tak
Choreograf: nie
Uprawnienia sędziego: tak
Absolwentka gdańskiej uczelni AWF.

Była zawodniczka klubu UKS "Jantar" Gdynia, trenowała jeszcze pod szyldem SSP14.

Do kadry trenerskiej dołączyła w 1998 roku

Od 16 stycznia 2015 Prezes UKS "Jantar " Gdynia

Od stycznia 2016 do 30 września 2017 trener Kadry Polski Juniorek

Trener koordynator Kadry Województwa Pomorskiego.

Sędzina międzynarodowa Brevet 2 w cyklu olimpijskim 2017-2020.
Zawodniczki:
imię i nazwisko kategoria wiekowa data urodzenia
Anastasija Tsikhanovska senior 2001-07-18
Natalia Wiśniewska senior 2002-01-17
Anastazja Bednarczyk kl II - junior młodszy 2008-07-02
Jagoda Łągiewczyk kl II - junior młodszy 2008-08-02
Adrianna Struck kl II - junior młodszy 2008-11-05
Wiktoria Wohlfahrt kl II - junior młodszy 2007-03-29
Amelia Bakuła kl III - młodzik 2009-02-15
Amelia Czernik kl III - młodzik 2009-08-07
Małgorzata Jackiewicz kl III - młodzik 2009-04-04
Maja Lipińska kl III - młodzik 2009-04-27
Marta Moćkun kl III - młodzik 2009-05-28
Julia Powała kl III - młodzik 2009-10-06
Nadia Wilgosz kl III - młodzik 2009-11-18
Zofia Długosz klasa młodzieżowa 2010-01-02
Marta Jaczun klasa młodzieżowa 2010-03-27
Nadia Mrozowicz klasa młodzieżowa 2010-05-03
Anna Banasik 1994-04-11
Maja Biechowska 2002-10-09
Malwina Brzezińska 2002-03-05
Lena Chamera 2008-12-18
Livia Chamera
Konstancja Gackowska 2008-07-12
Hanna Jankowska 1993-08-24
Marta Jasińska 1995-09-06
Wiktoria Jurkiewicz 1996-10-04
Paulina Kaczor 2002-09-28
Zuzanna Klajman 1993-03-15
Lena Kniaziewicz 2008-09-04
Malwina Kozłowska 1997-12-08
Monika Kozłowska 1993-10-07
Dominika Łopuchin 2010-02-25
Elżbieta Mazur 2009-06-05
Julia Mendelewska 1996-06-11
Klara Mocek 2002-11-02
Joanna Narolska 1993-02-22
Natalia Nawrocka 2009-09-02
Michalina Paluchowska 2002-07-03
Daria Rutkowska 2002-04-25
Angelika Rywalska 1997-09-22
Basia Szewczyk 2010-05-14
Martyna Truszkowska 2002-08-27
Galeria: