UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Rada rodziców

AKTUALNE DZIAŁANIA, marzec 2021

Data publikacji: 2021-03-03
1. W związku z koronawirusem zmieniliśmy system wpłat na RR. Opłata jest na ROK SZKOLNY.
 Wynosi 100 zł od zawodniczki, a w przypadku rodzeństwa 150zl.
2. Nadal nasza skarbniczka obslugule konto Rady Rodziców, na które wplywaja doplaty do zawodów, jest to realne wsparcie naszych trenerek. Przy przeszlo 80 klubowiczkach możecie wierzyć, że ma dużo pracy :)
3. prowadzenie strony internetowej, profilu na FB
3. w grudniu 2020 wspolfinansowalismy zakup bluz klubowych, filmu promocyjnego oraz transmisji on line zawodów naszych najmłodszych zawodniczek

Plany na przyszłość:
1. Dofinansowanie nowych rollupow
2. dofinansowanie nowej odziezy (pamiatkowe koszulki na oboz letni)
3. pomoc w organizacji zawodów:
*1 edycja Pucharu Polski Juniorek Młodszych 19-21.03.2021
*Drużynowe Mistrzostwa Polski i eliminacje do Ogólnopolskiej olimpiady Młodzieży kl. II w Gizycku 24-25.04.2021
Rok 2020 był bardzo trudny dla gimnastyki. Wiele zawodów nie odbyło się, pewnie jeszcze wiele nie odbędzie się dlatego nie możemy liczyć na duży wpływ do kasy Rady Rodziców z tzw sklepików. Zastanawiamy się co zaproponować w zamian, aby wykorzystując to co mamy promować a równocześnie zasilać konto naszego klubu. Abyśmy mogli zrealizować plany, musimy mieć fundusze. Dlatego bardzo prosimy o wpłaty na RR wszystkich rodziców, bo przecież tak naprawdę chodzi o nasze dzieci i ich lepszy komfort trenowania. 

Cały czas szukamy sponsorów, wysyłamy zapytania do większych i mniejszych firm lokalnych i ogólnopolskich. Niestety czas nie sprzyja. Jeśli ktoś, coś..... Zapraszamy
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Zawsze mozna napisać do nas maila.Jeśli maja Państwo jakies możliwości wsparcia bedziemy wdzięczni za informacje.

 

powrót do listy