Nabory i rekreacja

*grupa początkująca ROCZNIKI 2016-2017

poniedziałki- 16.30-17.30

środy 17.30-18.30

zajęcia odbywają się  w budynku Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących, Gdynia, ul.Władysława IV 54

prowadzący: trener Hanna Narloch

wysokość składki członkowskiej: 200zł płatna z góry do 10tego każdego miesiąca .

UWAGA !!

W tytule przelewu wpisujemy IMIĘ , NAZWISKO DZIECKA oraz miesiąc za jaki jest dokonywana opłata.

zapisy mailowe na adres: uksjantargdyniarodzice@wp.pl

Zaczynamy zajęcia od 6 września 2021.

strój obowiązujący na zajęciach: bawełniane getry , koszulka z krótkim rękawkiem, skarpetki , klapki do przejścia z szatni na salę gimnastyczną .

Pamiętamy o uczesanych, związanych włoskach, spinkach przy buzi żeby włosy nie przeszkadzały podczas ćwiczeń.

Dodatkowo do picia tylko woda niegazowana w małej butelce . Nie przynosimy słodkich soków owocowych czy innych napojów.

W związku z reżimem sanitarnym trenerka będzie czekała na dzieci 10 min szybciej przed rozpoczęciem zajęć przed budynkiem Szkoły . Tylko trenerka wprowadza dzieci do szkoły , do szatni ponieważ Rodzice nie mają wstępu na teren szkoły ( jedynie zawodniczki i pracownicy szkoły/klubu).