Nabory i rekreacja

Data publikacji: 2019-04-09

Nowe osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach prosimy o zgłoszenia mailem na adres:

uksjantargdyniarodzice@wp.pl

Należy podać: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy do rodziców.

• po uzyskaniu informcji o dziecku możemy przypisac je do konkretnej grupy wiekowej czy tez poziomu zaawansowania
  • Pierwsze zajęcia są bezpłatne
  • deklarację członkowską klubu przyjmujemy na drugich zajęciach (warunek niezbędny do uczestnictwa w zajęciach). Deklaracja do pobrania TUTAJ
  • Płatność do 10 każdego miesiąca przelewem lub gotówką na pierwszych w miesiącu - sobotnich zajęciach.

Wpłaty za składki prosimy kierować na KONTO KLUBOWE

numer konta: 65 1440 1026 0000 0000 1387 6061

1. prosimy o dokladne opisywanie przelewów (imie i nazwisko dziecka, za jaki miesiac jest przelew)
  2. W wypadku braku płatności w ciagu kolejnego miesiąca uczestnictwo w zajęciach ulegnie zawieszeniu.
  3. W szczególnych wypadkach prosimy o przesłanie krótkiego maila z informacją, kiedy płatność zostanie uregulowana.
  • Na zajęciach obowiązuje strój sportowy, getry lub spodenki, dobrze spięte włosy.Trenujemy w skarpetkach.