UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Data publikacji: 2014-04-13
Zakończyły się dwudniowe zmagania zawodniczek na Turnieju Beskidów. Paulina Mikuła wywalczyła srebrny medal w kategorii juniorek, a w kategorii juniorek młodszych również srebro zdobyła Natalia Wiśniewska. Ich klubowe koleżanki również zaliczyły udany start. Druga zawodniczka rocznika 2002 - Ada Gudel uplasowała się tuz za podium na czwartym miejscu. Martyna Truszkowska w tym samym roczniku uzyskała 7 wynik. Tuż za podium (...) czytaj więcej
Na odbywającym się w ten weekend Pucharze Świata FIG we włoskim Pesaro, reprezentacja Polski w układach zbiorowych zajęła 11 miejsce. Drużyna juniorek w składzie Julia Wiśniewska (UKS JANTAR Gdynia), Natalia Kozioł i Angela Kosoulieva (obie SGA Gdynia), oraz Sonia Pijanowska (Energetyk Pożnań) uplasowały się na 12 miejscu. Gratulujemy zawodniczkom i trenerkom! wyniki i (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2014-04-08
  To już dziesiąty z kolei, czyli jubileuszowy Turniej o Puchar Beskidów podczas którego odbędą się uroczyste obchody 20-lecia SGA Bielsko-Biała. Nasz klub będą reprezentowały trzy zawodniczki: Martyna Truszkowska, Natalia Wiśniewska oraz Ada Gudel. Życzymy udanych startów!      To już dziesiąty z kolei, czyli jubileuszowy Turniej o Puchar Beskidów podczas którego odbędą się uroczyste (...) czytaj więcej
  W najbliższy weekend odbędzie się Puchar Świata FIG we włoskim Pesaro.  Weźmie w nim udział Reprezentacja Polski w układach zbiorowych w składzie: Zuzanna Klajman (UKS JANTAR Gdynia) Patrycja Romik Lilianna Walczak Aleksandra Kubiak Julia Namaczynska Natalia Sobolewska W układach zbiorowych swoje zawodniczki wystawia również Azerbejdżan, Białoruś, Bułgaria,Kanada, Czechy, Finlandia,Francja, Niemcy,Węgry,Grecja, (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2014-04-06
   Marta Jasińska zajęła 17 miejsce na Międzynarodowym Turnieju BALTIC HOOP w Rydze, a Julia Wiśniewska uplasowała się na 9 miejscu na Międzynarodowym Turnieju Wiosny w Szczecinie. Poniżej szczegółowe wyniki oraz zdjęcia. Baltic Hoop Ryga Turniej Wiosny Szczecin (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2014-04-03
                Tak jak u ubiegłym roku na Międzynarodowy Turniej Baltic Hoop do Rygi pojedzie nasza seniorka Marta Jasińska. Marta będzie startowała w wieloboju w czterech układach: z obręczą, piłką, maczugami i wstążką. Na zawody jedzie również zawodniczka SGA Gdynia Ania Czarniecka, razem z trenerką Joanną Pęgowska oraz sędzina Irina Lortkipanidze. Życzymy udanych startów!   (...) czytaj więcej
       W najbliższy weekend odbędzie się 39 edycja międzynarodowego Turnieju Wiosny w gimnastyce artystycznej oraz 14. Memoriał Anny Kłos-Sulimy.Udział w turnieju potwierdziły ekipy Białorusi, Izraela, Łotwy, Niemiec, Rosji, Szwecji oraz Polski. Nasz klub będzie reprezentowała juniorka - Julia Wiśniewska, która pojedzie na zawody ze swoją trenerką Agnieszką Walczyk.Julia będzie startowała w wieloboju w 4 (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2014-03-30
            Reprezentacja Polski spisała się bardzo dobrze na Międzynarodowym Turnieju gimnastyki artystycznej w Holon w Izraelu. Drużyna juniorek w składzie Julia Wiśniewska UKS JANTAR Gdynia, Sonia Pijanowska (ENERGETYK POZNAŃ), Angela Kosoulieva i Natalia Kozioł-obie SGA Gdynia zajęły 7 miejsce w konkursie drużynowym. Reprezentacja Polski w układach zbiorowych zajęła 5 miejsce.         (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2014-03-29
Zawodniczki UKS JANTAR zaliczyły udane występy na warszawskim Turnieju gimnastyki artystycznej organizowanym przez UKS IRINA. Srebrny medal zdobyła Ada Budnik (2005) oraz Natalia Wiśniewska (2002). Ich klubowe koleżanki również spisały się świetnie. Paulina Kaczor (2002) uplasowała się na 4miejscu, Malwina Brzezińska która startowała poza konkursem uzyskała 5 wynik.  Wiktoria Wójtowicz (2005) uplasowała się na 8 (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2014-03-26
         29-30 marca odbędą się międzynarodowe  zawody  w gimnastyce artystycznej w Izraelu.  Przy Grand Prix rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Juniorek w gimnastyce artystycznej. W skład polskiej ekipy weszły : Julia Wiśniewska ( UKS "Jantar" Gdynia), Sonia Pijanowska (Energetyk Poznań ) oraz Angela Kosoulieva i Natalia Kozioł ( obie SGA Gdynia) które będą rywalizowały w konkursie (...) czytaj więcej