UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Data publikacji: 2017-11-20
Natalia Wiśniewska fantastycznie wystartowała na zawodach w Izraelu. W wieloboju rocznika 2002 zajęła 2miejsce a w poszczególnych przyborach za każdym razem również stawała na podium: 2m piłka, maczugi, wstążka i 3m obręcz. Gratulacje dla zawodniczki oraz jej trenerki Hanny Narloch oraz choreograf Barbary Pituch. (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-11-13
Bardzo udanie zaprezentowały się nasze zawodniczki na Międzynarodowym turnieju w Brzegu Dolnym :) !!! W kategorii seniorek Julia Wiśniewska zajęła 2 miejsce a w kategorii juniorek rocznika 2002-2003 zwyciężyła Natalia Wiśniewska a tuż za nią uplasowała się Victoria Kozłowska !! Kolejny medal zdobyła najmłodsza w naszej ekipie Zosia Długosz zajmując 2 miejsce w roczniku 2010!! W kategorii rocznika 2004 Wiktoria Wójtowicz zajęła 6 miejsce a (...) czytaj więcej
  Ada Budnik kl.II drugi rok z rzędu tryumfuje na Turnieju Młodości zdobywając złoty medal  🏅w wieloboju. Brawo! Dodatkowo wywalczyła jeszcze 3 medale  🏅 🏅 🏅zajmując następujące miejsca: 1m w układzie z maczugami, 2m w układzie tanecznym i 3m w układzie z piłką. W kl.III najwyżej w wieloboju została sklasyfikowana Kinga Kaczor 💪zajmując 4miejsce. Julia Król  💪 w (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-11-09
Informujemy że w dniu Święta Niepodległości 11 listopada wszystkie niżej wymienione zajęcia gimnastyczne są odwołane: -zajęcia grupy KOLOROWYCH GWIAZDEK 13.30-15.00 - Nabór Alicji Urbaniak grupa młodsza 10.30-12.00 -Nabór Alicji Urbaniak grupa starsza - klasyka i trening 11.00-13.30 Zapraszamy do kibicowania 11-12 listopada za odbywajacych się w Gdyni zawodach Turnieju Młodości na obiektach Zespołu Sportowych Szkół (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-11-02
Zawodniczki UKS Jantar Gdynia wzięły udział w zawodach organizowanych przez UKS Irina Warszawa- MISTRZOSTWA MOKOTOWA. Nasza reprezentacja: Struck Adrianna, Bednarczyk Anastazja, Kaczor Kinga, Król Julia, Król Jagoda, Piechocka Julia. Z zawodniczkami pojedzie trenerka Agnieszka Walczyk oraz sędzina Hanna Narloch. Powodzenia!   Nasza reprezentacja: Struck Adrianna, Bednarczyk Anastazja, Kaczor Kinga, Król Julia, (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-10-30
  Zawodniczki UKS Jantar Gdynia fantasycznie spisały się na Mistrzostwach Polski juniorek, które odbyły się w miniony weekend w Mrzeżynie. Natalia Wiśniewska obroniła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek. Ogromne gratulacje!  Victoria Kozłowska wspaniałe zajęła bardzo wysokie 6 miejsce. Pozostałe zawodniczki również osiągnęły bardzo dobre wyniki w wieloboju: Martyna Truszkowska 19m, Wiktoria Wójtowicz 22m, Natalia (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-10-23
Nasze najmłodsze dziewczynki w składzie (Zofia Długosz, Amelia Czernik, Małgorzata Jackiewicz, Marta Jaczun, Marta Moćkun, Konstancja Gackowska, Amelia Bakuła) w Dziwnowie w wyrównanej rywalizacji Młodziczek w układzie zbiorowym tanecznym zajęły 5 miejsce😊💕 Brawo! zdjęcia (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-10-09
  W zawodach okręgowych💪, w których nasz zawodniczki konkurowały z zawodniczkami SGA Gdynia.  W sumie zdobyły 8 medali z 15 możliwych do zdobycia: jeden złoty, cztery srebrne, trzy brązowe.  Było dużo radości😉, trochę łez😂, mogliśmy obejrzeć występy prawie wszystkich gdyńskich zawodniczek co było nie lada gratką dla prawdziwych kibiców💙💙💙.  W atmosferze (...) czytaj więcej
Na zebraniu zostanie przedstawione sprawozdanie z ubiegłego roku oraz omowione dotychczasowe osiągnięcia. Zostana również przedstawione cele szkoleniowe na bieżacy sezon. Wszystkich rodziców zainteresowanych sposobem funkcjonowania klubu oraz chetnych do zaangażowania sie na rzecz naszych dzieciaków zapraszamy bardzo serdecznie. (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2017-10-01
Jagoda Łągiewczyk zwyciężyła w wieloboju Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek, które w miniony weekend odbyły się w Gdyni. Ponadto w finałach Jagoda zajęła 5 miejsce w układzie tanecznym i 7 m w finale z obręczą. Na wysokim 5 miejscu uplasowała się Anastazja Bednarczyk, która w niedzielnych finałach poprawiła swój wynik i zdobyła brązowy medal w układzie ze skakanką. Pieknie zaprezentowała się również (...) czytaj więcej