UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Data publikacji: 2015-04-08
Nasza zawodniczka Malwina Kozłowska wyjechała dziś rano z powołania PZG na Turniej Międzynarodowy do włoskiego Pesaro. Wykona tam układ z piłką i wstążką. Trzymamy kciuki! zdjęcia więcej informacji na temat Turnieju (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-04-03
(...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-03-30
Końca dobiegł również Turniej na Mokotowie. Brązowy medal w kat. juniorek wywalczyła Martyna Truszkowska. Jej koleżanki Malwina Brzezińska i Paulina Kaczor uplasowały się ex equo na miejscu 5. Dwukrotnie nasze zawodniczki uplasowały się na miejscu tuż za podium. Była to Ola Klajda (2004) oraz Victoria Kozłowska (2005). 14m zajęła Ala Leonik (2004). Z zawodniczkami na zawodach obecna była oprócz p.Trener Agnieszki Walczyk (...) czytaj więcej
W miniony weekend zawodniczki klubu UKS JANTAR Gdynia, reprezentantki Kadry Polski wzięły udział w zawodach w DALIA KUTKAITE Cup w Wilnie. Była to pierwsza edycja tych zawodów. Juniorki były podzielone według roczników. I tak: W kat. rocznika 2002 6m zajęła Natalia Wiśniewska, w kat. Rocznika 2000 Julia Wiśniewska zajęła 5m, a Paulina Mikuła 6 m. W kategorii seniorek reprezentowała nas Malwina Kozłowska, która uplasowała (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-03-18
Nasza zawodniczka Natalia Wiśniewska odebrała wczoraj z rąk Marszałka woj. pomorskiego stypendium za osiągnięcia w sporcie w roku ubiegłym.  Gratulujemy sukcesu! dyplom www.czaspomorza.pl (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-03-16
Zawodniczki UKS JANTAR Gdynia przygotowują się obecnie do 2 turniejów, które odbędą się w przyszły weekend, tj. 28-29.03.2015. Pierwszy turniej to DALIA KUTKAITE CUP w Wilnie. Zaprezentują się tam zawodniczki Kadry Polski powołane przez PZG, czyli: Malwina Kozłowska, Julia Wiśniewska, Natalia Wiśniewska, Paulina Mikuła. Dziewczyny wykonają po 4 układy. Jednocześnie w Wilnie odbędzie się  turniej dla młodszych zawodniczek (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-03-15
Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI A Paulina Kaczor  (UKS JANTAR GDYNIA) zdobyła tytuł laureata wojewódzkiego kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego. Oznacza to, że Paulina będzie zwolniona z pisania częśc  testu szóstoklasisty (zadania z języka polskiego i z matematyki). Ma już 100 % z tej części sprawdzianu. Pozostaje jej jedynie do zaliczenia j. angielski. Victoria Kozłowska z klasy V a (zawodniczka UKS (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-03-11
Data publikacji: 2015-03-08
Zakończyła się I edycja Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej.  Wśród naszych zawodniczek jedyny medal w wieloboju – srebro - zdobyła Malwina Kozłowska w kat. seniorek.  Poza tym Malwina uzyskała 3-krotnie drugi wynik w układach: ze wstążką, piłką oraz obręczą. W tej kat. katartowała również Angelika Kobylińska, która zajęła 7m w wieloboju (4m wstążka,5m obręcz). W juniorkach trzy nasze zawodniczki (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-03-06
Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodniczkom startującym w ten weekend w rozgrywanym na naszej gdyńskiej sali Pucharze Polski Juniorek i Seniorek. Zawody rozpoczynają się w sobotę o godzinie 14.00. W pierwszym rzucie wystartują : Martyna Truszkowska (poza konkursem), Natalia Wiśniewska i Paulina Mikuła. Natomiast w drugim rzucie rozpoczynającym się o 15.45 zaprezentuje się Natalia Krzyżanowska i Julia Wiśniewska. Po starcie juniorek (...) czytaj więcej