UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Data publikacji: 2015-06-18
Już dziś rozpoczynają się w Rumii Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego. Zaprezentują się najlepsze 32 zawodniczki kl. III oraz 24 zawodniczki kl.II, które uzyskały kwalifikacje podczas eliminacji. Nasz klub reprezentuje w kl. II Wiktoria Wójtowicz  a w kl. III Ada Budnik. Piątek o 11.00 uroczyste otwarcie zawodów. Niedziela -finały. Ada startuje 27 w kl.III, a Wiktoria 7 w kl.II. czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-17
Kochacie sport? Dołączcie do nas! Gimnastyka artystyczna oraz koszykówka są naszą domeną. Ale w naszych murach jest wielu uczniów trenujących inne dyscypliny: lekkoatletykę, piłkę nożną, pływanie, żeglarstwo, sporty walki. Nie czekaj, przyjdź, zobacz i zapisz się. W zdrowym ciele zdrowy duch :) Dodatkowy termin rekrutacji 24 czerwca o godz. 17.00. Szkoła zaprasza dziewczęta i chłopców, którzy są zainteresowani (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-15
2 złote medale w finałach juniorek, za układ z obręczą oraz z maczugami zdobyła Natalia Wiśniewska. Trzeci medal-srebrny wywalczyła w układzie ze skakanką. W kategorii seniorek Malwina Kozłowska zdobyła brązowy medal za finałowy układ z maczugami.W układzie z obręczą uplasowała się na 4m, w układzie z piłką na miejscu 5, w układzie ze wstążką zajęła 7 miejsce. Julia Wiśniewska w kat. juniorek uplasowała się na następujących miejscach: (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-14
  Nasze zawodniczki spisały się świetnie na Międzynarodowym Turnieju we Wrocławiu. Ada Budnik wywalczyła brązowy medal w kat.rocznika 2005! Gratulacje!  Wiktoria Wójtowicz uplasowała się na miejscu 10. w kat. juniorek młodszych.  Dla 4 naszych najmłodszych zawodniczek to były pierwsze "prawdziwe" zawody.  ☺ Najwyżej sklasyfikowano Kingę Kaczor-9m. Jagoda Król zajęła 10m,  Agata Rogalska 14m, a (...) czytaj więcej
  Na Mistrzostwach Polski Juniorek i Seniorek w Łomiankach Natalia Wiśniewska zdobyła brązowy medal w wieloboju juniorek. Brawo! Gratulujemy Natalii Kulig (Muks Widzew Łódź) wywalczonego Mistrzostwa Polski w tej kategorii.  W kat.seniorek najwyżej sklasyfikowaną nasza zawodniczką była Malwina Kozłowska -5m. Gratulacje dla Ani Czarnieckiej kolejnego juz z rzędu Mistrzostwa Polski seniorek. Pozostałe zawodniczki Jantara spisały (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-11
W dniach 12-15.06 odbędą się w Łomiankach Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej. Organizatorami zawodów są: Polski Związek Gimnastyczny oraz IKS Łomianki. Nasz klub będzie reprezentowało aż 12 zawodniczek: Kat. seniorki: Malwina Kozłowska, Angelika Kobylińska Kat. juniorki: Julia Wiśniewska, Paulina Mikuła, Natalia Wiśniewska, Natalia Krzyżanowska, Martyna Truszkowska, Daria Rutkowska, Michalina Paluchowska, (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-09
W najbliższy weekend 6 zawodniczek JANTARA weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju gimnastyki artystycznej. Dla czterech z nich będą to pierwsze wyjazdowe zawody. Jagoda Król, Julia  Król, Agata Rogalska i Kinga Kaczor zaprezentują się w układach tanecznych. Są to zawodniczki grupy naborowej "Pszczółki". Ich trenerką jest Agnieszka Walczyk, a choreografią zajmuje się Barbara Pituch. Na zawody pojedzie również (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-07
Wiktoria Wójtowicz zajęła 21 miejsce podczas eliminacji w Krakowie i tym samym uzyskała kwalifikację do Mistrzostw Polski kl.II, które odbędą się już za 2 tygodnie na w Rumii. Gratulijemy Wiki. Wyniki pozostałych naszych zawodniczek: 43m Kozłowska Wiktoria 48m Gorlikowska Ola 51m Klajda Ola 70m Leonik Ala 75m Bogaczyk Pola 77m Pietras Kornelia  W zawodach brało udział 110 zawodniczek z całej Polski, konkurencja była (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-04
  W najbliższy weekend 7 naszych  zawodniczek weźmie udział eliminacjach do Mistrzostw Polski kl. II oraz Drużynowych Mistrzostwach Polski kl.II, które odbędą się w Krakowie.  Na zawody pojadą: Ola Klajda, Wiktoria Wójtowicz, Victoria Kozłowska, Kornelia Pietras, Alicja Leonik, Pola Bogaczyk, Ola Gorlikowska. Z zawodniczkami pojedzie trenerka Agnieszka Walczyk oraz Barbara Pituch.  Kwalifikację uzyskają 24 (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2015-06-01
We wtorek zadebiutowały w układach tanecznych dziewczynki z grup naborowych "Pszczółki" oraz "Smerfy". Poniżej prezentujemy wyniki: Grupa naborowa trenerki Agnieszki Walczyk, choreograf Barbara Pituch 1m Jagoda Król 2m. Kinga Kaczor 3m Agata Rogalska   Grupa naborowa trenerki Joanny Mitrosz 1m Nadia Pawlak 2m Adrianna Struck 3m Jagoda Łągiewczyk Wszystkim dziewczynkom gratulujemy startów! Życzymy wszystkim, (...) czytaj więcej