UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Data publikacji: 2016-11-27
W kasyfikacji generalnej w juniorkach triumfowała w wieloboju Natalia Wiśniewska, a w seniorkach Julia Wiśniewska. Gratulacje! Julia stanęła na najwyższym stopniu podium  we wszystkich, czterech przyborach: piłka, obręcz,maczugi, wstążka! Natalia zajęła nastepujące miejsca: 1m maczugi, 5m piłka, 5m obręcz, 2m skakanka. Gratulujemy zawodniczkom oraz ich trenerkom: Agnieszce Walczyk, Hannie Narloch, Barbarze Pituch :) (...) czytaj więcej
2 medale przywiozły zawodniczki Jantara z Międzynarodowych Zawodów w gimnastyce artystycznej w Brzegu Dolnym. Złoty medal 🏅w wieloboju Ada Budnik 2005Brązowy medal 🏅w wieloboju Julia Król 2007Pozostałe zawodniczki zajęły następujące miejsca:8m Wiktoria Wójtowicz 🌟200412m Natalia Lidzbarska 🌟200419 m Julia Piechocka 🌟20058m Jagoda (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-11-25
UKS Jantar Gdynia będą reprezentowały nastepujące zawodniczki: seniorka: Julia Wiśniewska Juniorki: Natalia Wiśniewska, Victoria Kozłowska, Daria Rutkowska, Martyna Truszkowska, Paulina Kaczor, Malwina Brzezińska, Klara Mocek, Ada Bogaczyk Transmisja on-line www.rell.pl plan zawodów w zakładce wydarzenia (...) czytaj więcej
Osiem naszych zawodniczek weżmie udział w Turnieju Międzynarodowym w Brzegu Dolnym. Z p. Basią Pituch pojechały następujące zawodniczki: Natalia Lidzbarska, Wiktoria Wójtowicz, Lena Jastrzębska, Jagoda i Julka Król, Ada Budnik, Pola Chabowska, Julka Piechocka. Powodzenia! Transmisja on-line www.rgvideo.net wydarzenie na FB (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-11-12
Drugie miejsce przypadło zawodniczkom UKS "Jantar" Gdynia w klasyfikacji generalnej Drużynowego Pucharu Polski , Gdynia 2016. W indywidualnych klasyfikacjach również drugie miejsce przypadło Julii Wiśniewskiej, Natalii Wiśniewskiej, Julii i Jagodzie Król oraz zbiorówce młodziczek. Na najwyższym stopniu podium stanęła w klasie II Adrianna Budnik. Zawody wygrał zespół SGA Gdynia a na miejscu trzecim uplasowała się (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-11-08
Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Gdyni na Drużynowy Puchar Polski.  UKS Jantar Gdynia będą reprezentowały: Julia i Natalia Wiśniewskie, Jagoda i Julia Król, Ada Budnik oraz zbiorówka młodziczek z obręczami (Lena Jastrzębska, Lena Więcek, Oliwia Kolera, Julia Król, Kinga Kaczor, Pola Chabowska) PK wystartują: Martyna Truszkowska, Paulina Kaczor, Wiktoria Wójtowicz, Julia Piechocka, Oliwia Kolera, Lena (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-11-07
  Jantarki świetnie spisały sie podczas zawodów Open Championship Warsaw.  Wyniki wieloboju: 1m Ada Budnik juniorki młodsze gr.A 3m Ada Bogaczyk juniorkimłodsze gr.B 4m Nastka Bednarczyk 2008 7m Jagoda Król 2006 10m Nadia Pawlak 2007 Dwa medale, nowe doświadczenia, wspaniała atmosfera zawodów. Gratulujemy trenerkom oraz zawodniczkom🌟💪💙👏👑 Jantarki świetnie spisały sie (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-10-28
W sezonie 2016/2017 zajęcia Kolorowych Gwiazdek będą się odbywały tylko w Szkole Sportowej przy ul. Władysława IV 54.. Dzieci uczestniczące w zajęciach ubiegłorocznych w Dębogórzu i Pogórzu zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Niestety z przyczyn kadrowych nie jesteśmy w stanie kontynuować zajęć w kilku punktach. Zajęcia w ZSSO dwa razy w tygodniu prowadzi Marta Jasińska i serdecznie zaprasza wszystkie swoje podopieczne w (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-10-27
W najbliższy weekend odbęda się w Dziwnowie Mistrzostwa Polski w układach zbiorowych. To będzie duża dawka emocji. Jantarki wystąpią w 3 zbiorówkach:   klasa młodzieżowa w układzie tanecznym Apolonia Chabowska    Julia Król                        Kinga Kaczor                 Oliwia Kolera       (...) czytaj więcej
Data publikacji: 2016-10-16
Wspaniałe wieści z Małej Olimpiady. Julia Król uplasowała się na 4 miejscu w wieloboju, a Kinga Kaczor na 8.👏👑🌟🏆💙 Julia ponadto zdobyła brązowy medal w finale układu tanecznego🏆. W finale układu ze skakanką uplasowała się na 7 miejscu. Kinga Kaczor w finale układu z obreczą zajęła 4 miejsce👏, a w finale układu tanecznego 8 m. W zawodach brały udział 32 najlepsze zawodniczki z (...) czytaj więcej