Puchar Prezesa w Poznaniu- złoty medal za układ taneczny, 4 miejsce w wieloboju dla naszej Jantarki

Data publikacji: 2014-06-07

W zawodach startowało 80 zawodniczek z 21 klubów z całej Polski w kategorii Młodzik (2005 i młodsze).
Trenerką Ady jest Agnieszka Walczyk, choreografią zajmuje się Barbara Pituch.
Gratulujemy!

Świetny wynik Ady Budnik na Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa PZG w Poznaniu. W wieloboju Ada uplasowała się na czwartym miejscu. W układzie tanecznym uzyskała 1 miejsce (razem z zawodniczkę z Wrocławia) natomiast w układzie ze skakanką została sklasyfikowana na 5 miejscu. Trenerką Ady jest Agnieszka Walczyk, choreografią zajmuje się Barbara Pituch.

Gratulujemy!