PODZIĘKOWANIA!!!

Data publikacji: 2014-05-26

W miniony weekend odbyły się długo oczekiwane, dwa duże turnieje – „Nadzieje Olimpijskie”: oraz „3rd Baltic Junior Cup. Piękna hala gdyńska Arena pozostanie w pamięci przyjezdnych zawodniczek i trenerek. Sprawna współpraca organizatorów: Polskiego Związku Gimnastycznego, Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz klubów SGA Gdynia oraz UKS JANTAR Gdynia zapewniły sukces organizacyjny.

Chcieliśmy bardzo podziękować Urzędowi Miasta Gdynia za wsparcie,  za honorowy patronat Prezydentowi miasta Gdynia Wojciechowi Szczurkowi,  Marszałkowi Województwa Pomorskiego Mieczysławowi Strugowi, oraz Ministrowi Sportu Andrzejowi Biernatowi.

Dziękujemy również naszym patronom medialnym, którymi byli: POLSAT SPORT, RADIO GDAŃSK oraz DZIENNIK BAŁTYCKI. Dziękujemy również portalowi trójmiasto.pl, za obszerne artykuły, które promują ten piękny, choć niszowy sport jakim jest GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za hojność.

Specjalne podziękowania należą się również całej Kadrze Trenerskiej, oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację. Bardzo cieszymy się również z sukcesów naszych zawodniczek.

Miasto Gdynia – stolicą gimnastyki artystycznej!

Zarząd klubu UKS JANTAR Gdynia