UKS Jantar Gdynia
Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Eliminacje do OOM i Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II w najbliższy weekend w Mrzeżynie

Data publikacji: 2014-05-27

 

W dniach 30 maja- 1 czerwca w Mrzeżynie odbędą się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski w kl. II w gimnastyce artystycznej. Do zawodów zgłosiło się blisko 100 zawodniczek z 23 klubów. Awans do Finału OOM, który odbędzie się pod koniec czerwca we Wrocławiu zapewnią sobie 24 najlepsze zawodniczki z wieloboju. 
Nasz klub będzie reprezentowało 8 zawodniczek rocznika 2002: Ada Gudel, Natalia Wiśniewska, Paulina Kaczor,Martyna Truszkowska, Klara Mocek, Michalina Paluchowska, Malwina Brzezińska oraz Natalia Krzyżanowska. 
Wystartuja również ich o rok młodsze koleżanki: Victoria Kozłowska i Ada Bogaczyk.
Trzymamy kciuki za udane starty!

             W dniach 30 maja-1 czerwca w Mrzeżynie odbędą się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski w kl. II w gimnastyce artystycznej. Do zawodów zgłosiło się blisko 100 zawodniczek z 23 klubów. Awans do Finału OOM, który odbędzie się pod koniec czerwca we Wrocławiu zapewnią sobie 24 najlepsze zawodniczki z wieloboju. 

Nasz klub będzie reprezentowało 8 zawodniczek rocznika 2002: Ada Gudel, Natalia Wiśniewska, Paulina Kaczor,Martyna Truszkowska, Klara Mocek, Michalina Paluchowska, Malwina Brzezińska oraz Natalia Krzyżanowska. Wystartują również ich o rok młodsze koleżanki: Victoria Kozłowska i Ada Bogaczyk.

Trzymamy kciuki za udane starty!

powrót do listy aktualności