4 medale zdobyły Jantarki podczas Turnieju Nadzieje Olimpijskie oraz Baltic Junior Cup

Data publikacji: 2014-05-25

Zakończyły sie dwudniowe zmagania zawodniczek na Turniejach: "Nadzieje Olimpijskie" oraz "Baltic Junior Cup". Zawodniczki z Jantara spisały się świetnie.
Julia Wiśniewska, która startowała w Nadziejach Olimpijskich wraz z koleżankami z SGA:Angelą Kosoulievą i Natalią Kozioł oraz z Sonią Pijanowską w konkurskie drużynowym zajęły pierwsze miejsce.
Ponadto Julia zdobyła brązowy medal w układzie finałowym z obręczą.
W kategorii rocznika 2005 Ada Budnik zdobyła brązowy medal. W kategorii rocznika 2004 najwyżej została sklasyfikowana Wiktoria Wójtowicz - 5miejsce, Ala Leonik zajęła 8miejsce, ola Klajda 9 miejsce a Kornelia Pietras 10 miejsce.
Angelika Kobylińska startująca w BJC zajęła w wieloboju 20 miejsce.
Zawodniczkom i trenerkom gratulujemy!

Julia Wiśniewska, która startowała w Nadziejach Olimpijskich wraz z koleżankami z SGA Angelą Kosoulievą i Natalią Kozioł oraz z Sonią Pijanowską KS Energetyk Poznań w konkurskie drużynowym zajęły pierwsze miejsce. Ponadto Julia zdobyła brązowy medal w układzie finałowym z obręczą.

Jej siostra Natalia Wiśniewska zdobyła złoty medal w kategorii rocznika 2002. Dziewczynki w tej kategorii wiekowej prezentowały sie w układach z piłką oraz w drugim do wyboru. Ta grupa okazała się wyjątkowo silna. W finałowej ósemce znalazły się jeszcze 4 zawodniczki: Paulina Kaczor na 4 miejscu, na 6m Natalia Krzyżanowska, 7m zajęła Martyna Truszkowska. Brzezińska Malwina zajęła 9miejsce, Ada Gudel 10m, Klara Mocek 12m i Michalina Paluchowska 16m.

W kategorii rocznika 2005 Ada Budnik zdobyła brązowy medal.

W kategorii rocznika 2004 najwyżej została sklasyfikowana Wiktoria Wójtowicz - 5miejsce, Ala Leonik zajęła 8miejsce, Ola Klajda 9 miejsce a Kornelia Pietras 10 miejsce. Nasz juniorka- Angelika Kobylińska startująca w BJC zajęła w wieloboju 20 miejsce.

Gratulujemy wszystki naszym zawodniczkom oraz trenerkom- Agnieszce Walczyk, Hannie Narloch oraz Barbarze Pituch!

TURNIEJ WSPIERANY BYŁ PRZEZ MIASTO GDYNIA