24-25.05 Międzynarodowy Turniej OLYMPIC HOPES & BALTIC RHYTHMIC GIMNASTICS JUNIOR CUP !!!

Data publikacji: 2014-05-07

Już wkrótce odbędą się w Gdynii dwa Międzynarodowe Turnieje w gimnastyce artystycznej  „Olympic Hopes” oraz „3rd Baltic Rhythmic Gymnastics Junior Cup”.

W Turnieju OLYMPIC HOPES wystartuje ok. 30 zawodniczek z nastepujących krajów: Białoruś, Czechy, Francja, Izrael, Kazachstan, Słowacja  oraz Polska.

W Turnieju 3Rd BALTIC RHYTHMIC BALTIC JUNIOR CUP wystartuje 115 zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych od 2006 roku do 1999. Zaprezentują się zawodniczki z 10 klubów sportowych z następujących krajów: Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Niemcy i Polska.

Zawody odbędą się w hali widowiskowo-sportowej w GDYNIA ARENA przy ulicy Kazimierza Górskiego.

Wstęp na zawody jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje oraz plan zawodów