Aktualnoś¶ci

Puchar ¦wiata FIG Pesaro-Włochy

Data publikacji: 2014-04-08

W najbliższy weekend odbędzie się Puchar ¦wiata FIG we włoskim Pesaro.
WeĽmie w nim udział Reprezentacja Polski w układach zbiorowych w składzie:
Zuzanna Klajman (UKS JANTAR Gdynia)
Patrycja Romik
Lilianna Walczak
Aleksandra Kubiak
Julia Namaczynska
Natalia Sobolewska
W układach zbiorowych swoje zawodniczki wystawia również Azerbejdżan, Białoru¶, Bułgaria,Kanada, Czechy, Finlandia,Francja, Niemcy,Węgry,Grecja, Izrael,Włochy, Japonia.Łotwa, Meksyk,Szwajcaria,Turcja,USA.
Julia Wi¶niewska (UKS JANTAR Gdynia),Sonia Pijanowska, Angela Kosoulieva i Natalia Kozioł.
Życzymy udanych startów!

W najbliższy weekend odbędzie się Puchar ¦wiata FIG we włoskim Pesaro. WeĽmie w nim udział Reprezentacja Polski w układach zbiorowych w składzie: Zuzanna Klajman, Patrycja Romik, Lilianna Walczak, Aleksandra Kubiak, Julia Namaczynska, Natalia Sobolewska.

W rozgrywanym jednocze¶nie Międzynarodowym Turnieju weĽmie udział drużyna juniorek w składzie:Julia Wi¶niewska,Sonia Pijanowska, Angela Kosoulieva i Natalia Kozioł.

Julia będzie startowała w 2 układach: z piłk± i obręcz±.
Życzymy udanych startów!