NOWY NABÓR GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 2020/2021 NADAL TRWA !!!

OSTATNIE MIEJSCA!!!

Data publikacji: 2020-09-06

Nabór do UKS "Jantar"Gdynia do sekcji gimnastyki artystycznej nadal trwa !!!
Kochane dzieci i drodzy rodzice 😍
Jesteśmy już po serii zajęć otwartych i od 7 września ruszamy z zajęciami według stałego grafiku na rok szkolny 2020/2021!

Dołączcie do klubu z wielkimi tradycjami ! Klubu który wychował wiele mistrzyń Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz jedyną w Polsce - dwukrotną olimpijkę, najbardziej utytułowaną polską gimnastyczkę w historii Joannę Mitrosz-Cieślak. Razem z nami profesjonalne szkolenie oraz wspaniała , spotowa atmosfera podczas zajęć !!

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia 😊

Ze względu na konieczność utrzymywania społecznego dystansu i bezpieczeństwo dzieci zajęcia licznych grup gimnastycznych będą się w tym roku odbywały w dwóch lokalizacjach na większych salach :
*siedziba klubu- obiekty sportowe SSP 14, ul.Władysława IV54 Gdynia
* nowa lokalizacja -duża sala gimnastyczna SP21, ul. Jana z Kolna 5, Gdynia

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi , w której lokalizacji odbywają się zajęcia .

Chętne dziewczynki które chcą zapisać się do naszych grup prosimy o zapisy na adres : uksjantargdynia@wp.pl lub uksjantargdyniarodzice@wp.pl .

Dla dziewczynek , które uczestniczą w zajęciach po raz pierwszy , takie zajęcia są bezpłatne, otwarte .
Deklaracja członkowska oraz opłata składki członkowskiej obowiązuje od drugich zajęć.

szczegóły dotyczące poszczególnych grup są dostępne w zakładce NABORY I REKREACJA

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „UKS JANTAR Gdynia ZAPISY GIMNASTYKA artystyczna nabór dziewczynek roczników 2013-2016 Grupy SPORTOWE oraz REKREACYJNE ZAPISY email: uksjantargdyniarodzice@wp.pl tel.: 517 500 155 UKS Jantar Gdynia Uczniowski Klub Sportowy JANTAR Gdynia przy ZSSO, ul. Władysława 54, Gdynia, www.uksjantargdynia.pl www.facebook.com/UKSlantarGdynia/”