letnie zgrupowanie rekreacyjne GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA dla każdego

Data publikacji: 2020-03-02

Wakacje 2020 na sportowo

Projekt Gimnastyka artystyczna

Uks Jantar Gdynia jest organizatorem obozu rekreacyjno-sportowego dla dziewczynek w wieku 8-12 lat w malowniczej miejscowości Tuchola, nad jeziorem Głęboczek.

Oferta skierowana jest do naszych najmłodszych zawodniczek z grup rekreacyjnych oraz naborowych.

Dziewczynki spoza klubu równiez moga do nas dołączyć.

Zaproscie swoje koleżanki, które chciałyby poznać waszą pasję- gimnastyke artystyczna.

Zapewniamy dużo dobrej zabawy, Połączenie wypoczynku ze zdrową aktywnością ruchową. Zapraszamy do zapisów!

Termin 04-14.08.2020

Cena 1650 zł

W programie:

•  Zajęcia z gimnastyki artystycznej, baletowe i taneczne
  • Wspólne spędzanie czasu na grach i zabawach nie tylko sportowych
  • Zajęcia plastyczne, lekcja makijażu i czesania
  • Ogniska, dyskoteki, kręgle, strzeżone kąpielisko
  • Doskonała baza sportowa (hale gimnastyczne, boisko trawiaste, bieżnie)

W cenie:

Opieka wykwalifikowanej Kadry trenerskiej, przejazd autokarem, zakwaterowanie w bursie w pokojach 2-osobowych, 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, pamiątkowa koszulka, fotorelacja na profilu FB klubu

Informacje i zapisy

Mail uksjantargdyniarodzice@wp.pl

Tel 505155669 Anna Kaczor

Dla zawodniczek UKS Jantar Gdynia 10% zniżki.

Zapraszamy również dziewczynki, które nie trenowały wcześniej. Poziom zajęć dostosowany do poziomu zaawansowania dzieci. Z nami polubisz aktywność fizyczną.