Nowe godziny zajeć Kolorowych Gwiazdek- grupy rekreacyjnej

Data publikacji: 2018-11-09

Uwaga!!! Zmiana w godzinach treningów grupy rekreacyjnej Kolorowe Gwiazdki!
zajęcia poniedziałkowe przesuwamy na wtorki!!!
czyli od przyszłego tygodnia zapraszamy:
wtorki 19.00-20.00
czwartki 18.30-20.00
Grupa jest otwarta, możesz dołaczyć w każdej chwili :)
koszt 150zł. Treningi odbywają się w szkole Sportowej przy ul. Władysława IV 54
Zajęcia prowadzi nasza instruktorka Angela Rywalska, nasza była zawodniczka klubowa, obecnie pracująca z najmłodszymi grupami w klubie.
Tylko regularność i systematyczność treningów przynosi pozytywny rezultat, jakim jest wszechstronny rozwój sprawności fizycznej. Zapisz swoje dziecko już dziś :)

Uwaga!!! Zmiana w godzinach treningów grupy rekreacyjnej Kolorowe Gwiazdki!

zajęcia poniedziałkowe przesuwamy na wtorki!!!czyli od przyszłego tygodnia zapraszamy:

wtorki 19.00-20.00

czwartki 18.30-20.00

Grupa jest otwarta, możesz dołaczyć w każdej chwili :) koszt 150zł. Treningi odbywają się w szkole Sportowej przy ul. Władysława IV 54