Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Baltic Hoop Riga & Riga Spring

Data publikacji: 2018-03-05

Reprezentacja Polski Juniorek w składzie: Alicja Dobrołęcka, Adrianna Budnik (UKS Jantar Gdynia)  i Małgorzata Roszatycka zajęła 8 miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodów "Riga Spring 2018" . Ada swój pierwszy juniorski start ma za sobą choć nie obyło się bez  nerwów 🍀👏 Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i doskonaleniu swoich układów 😊 Szczególne podziękowania dla wspierającej Adę firmy Interhandler 💞
Kolejny debiut, tym razem w kat. seniorskiej ma tez juz za soba nasza zawodniczka Natalia Wiśniewska. Na Turnieju Baltic Hoop Riga zajęła 21 miejsce. Z poszczególnych  przyborów  najlepiej sklasyfikowana została w układzie ze wstążką -12miejsce 👏.
Konfrontacja z czołowymi gimnastyczkami świata była wielką nauką i doświadczeniem które z pewnością  zaprocentuje 🍀
Brawo  !!!

Reprezentacja Polski Juniorek w składzie: Alicja Dobrołęcka, Adrianna Budnik (UKS Jantar Gdynia)  i Małgorzata Roszatycka zajęła 8 miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodów "Riga Spring 2018" .

Ada swój pierwszy juniorski start ma za sobą choć nie obyło się bez  nerwów 🍀👏 Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i doskonaleniu swoich układów 😊

Szczególne podziękowania dla wspierającej Adę firmy Interhandler 💞

Kolejny debiut, tym razem w kat. seniorskiej ma tez juz za soba nasza zawodniczka Natalia Wiśniewska.

Na Turnieju Baltic Hoop Riga zajęła 21 miejsce. Z poszczególnych  przyborów  najlepiej sklasyfikowana została w układzie ze wstążką -12miejsce 👏.