1% podatku dla gimnastyczek UKS Jantar Gdynia

Data publikacji: 2018-03-19

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym:

UKS Jantar Gdynia 8779

Klub UKS JANTAR GDYNIA istnieje od 1994 r. Od zawsze stawiamy na szkolenie dzieci i młodzieży w gimnastyce artystycznej we wszystkich kategoriach wiekowych. Wśród wychowanek naszego klubu znajduje się wiele utalentowanych zawodniczek, które zdobywają czołowe miejsca na zawodach ogólnopolskich oraz reprezentują Gdynię i Polskę na zawodach i turniejach międzynarodowych.

DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU:

- upowszechniamy gimnastykę artystyczną  poprzez prowadzenie zajęć rekreacyjnych dla dzieci

- organizujemy zgrupowania sportowe dla zawodniczek trenujących wyczynowo

- dofinansowujemy wyjazdy zawodniczek reprezentujących Polskę na zawodach międzynarodowych

Podajemy również link do całkowicie darmowego, bezpiecznego i profesjonalnego programu do wypełniania PIT za 2017 rok

PROGRAM PIT

WPŁACAJĄC 1% DOCENIASZ PEŁNĄ PASJI I POŚWIĘCENIA PRACĘ  DZIECI ORAZ TRENERÓW  W DĄŻENIU DO CELU!