Tytuł Mistrzyni Polski obroniony- brawo Natalia!

Data publikacji: 2017-10-30

Zawodniczki UKS Jantar Gdynia fantasycznie spisały się na Mistrzostwach Polski juniorek, które odbyły się w miniony weekend w Mrzeżynie.
Victoria Kozłowska wspaniałe zajęła bardzo wysokie 6 miejsce. Pozostałe zawodniczki również osiągnęły bardzo dobre wyniki w wieloboju:
Martyna Truszkowska 19m, Wiktoria Wójtowicz 22m, Natalia Lidzbarska 24m, Malwina Brzezińska 32m, Daria Rutkowska 37m.
Dodatkowo w finałach Natalia wywalczyła 2 złote medale (piłka i obręcz, 4m wstążka), a Victoria zdobyła brąz układzie z piłką (5m maczugi)
Podczas organizowanych jednocześcnie zawodów Pucharu polski Seniorek bardzo dobrze zaprezentowała się Julia Wiśniewska.
W układzie z maczugami uplasowała się na 5m.
Ogromne gratulacje dla naszych wszystkich zawodniczek oraz ich trenerek: Hanny Narloch, Agnieszki walczyk oraz choreograf Basi Pituch.

Zawodniczki UKS Jantar Gdynia fantasycznie spisały się na Mistrzostwach Polski Juniorek, które odbyły się w miniony weekend w Mrzeżynie.

Natalia Wiśniewska obroniła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek. Ogromne gratulacje! Dodatkowo w finałach Natalia wywalczyła 2 złote medale (piłka i obręcz, 4m wstążka)

Victoria Kozłowska wspaniałe zajęła w wieloboju bardzo wysokie 6 miejsce, a w finałach wywalczyła  brąz układzie z piłką (4m obręcz, 5m maczugi)

Pozostałe zawodniczki również osiągnęły bardzo dobre wyniki w wieloboju:

Martyna Truszkowska 19m,

Wiktoria Wójtowicz 22m,

Natalia Lidzbarska 24m,

Malwina Brzezińska 32m,

Daria Rutkowska 37m.

Podczas organizowanych jednocześcnie zawodów Pucharu Polski Seniorek bardzo dobrze zaprezentowała się Julia Wiśniewska.

Zajęła 4 m w wieloboju, natomiast w finałach trzy razu stawała na podium. Zdobyła srebro w układzie z obręczą, srebro w układzie ze wstążką oraz brąz w układzie z piłką. W układzie z maczugami uplasowała się na 5m.

Ogromne gratulacje dla naszych wszystkich zawodniczek oraz ich trenerek: Hanny Narloch, Agnieszki Walczyk oraz choreograf Basi Pituch.