2 brązowe medale dla zawodniczek Jantara na Junior Baltic CUP

Data publikacji: 2016-04-17

w kat. juniorek Natalia Wiśniewska oraz w kat. rocznika Ada Budnik (2005).
Wiktoria Wójtowicz zajęła 7m w kat. rocznika 2004.
Pozostałym zawodniczkom również gratulujemy startów. Martyna Truszkowska (piękne wykonanie ukl. z obręczą). Pozostałe zawodniczki biorące udział: Daria Rutkowska, Klara Mocek, Gorlikowska Ola, Ada Bogaczyk, Lidzbarska Natalia, Kornelia Pietras. Oraz rocznik 2007 Julia Król, Pola Chabowska, Lena Jastrzębska, Nadia Pawlak. Pełne wyniki już wkrótce na naszej stronie internetowej.
Dziękujemy trenerkom i choreografom za przygotowanie zawodniczek do zawodów, a zawodniczkom życzymy wytrwałości w trenowaniu oraz jeszcze lepszych wyników na kolejnych zawodach!

Dwa brązowe medale wywalczyły zawodniczki UKS JANTAR GDYNIA podczas 4 edycji zawodów  Baltic Junior Cup w Rumi: w kat. juniorek Natalia Wiśniewska oraz w kat. rocznika Ada Budnik (2005).W kat. rocznika 2008, tuż za podium stanęła nasza najmłodsza zawodniczka Jagoda Łągiewczyk. Wiktoria Wójtowicz zajęła 7m w kat. rocznika 2004.

Pełne wyniki już wkrótce.