"Kolorowe gwiazdki

zajęcia gimnastyczne grupy początkującej

soboty-Śródmieście, wtorki-Dębogórze i Pogórze

Data publikacji: 2015-11-02

Zapraszamy wszystkie chetne dziewczynki w wieku 5-7 lat na zajęcia z gimnastyki artystycznej dla grupy początkującej "KOLOROWE GWIAZDKI". Zajęcia odbywają się:

-Gdynia Śródmieściesobota godz. 10.00-11.00 zajęcia na holu Szkoły Sportowej, ul. Władysława IV ( grupa już zamknięta)

-Dębogórzewtorek 16.15-17.15 duża sala, SP im. Obrońców Kępy Oksywskiej, ul.Pomorska 30

-Gdynia Pogórzewtorek 14.45-15.45 duża sala, SP im. kadm. Xawerego Czernickiego, ul.Szkolna 15

Zapraszamy do kontaktu przed pierwszym treningiem

Osoba koordynująca zapisy

Kinga Budnik tel. 504140841

kontakt do instruktorki prowadzącej zajęcia w Dębogórzu i Pogórzu

Marta Jasińska, tel. 797383087, adres e-mail gimnastyka.jantar@gmail.com

Marta Jasińska gimnastyka.jantar@gmail.com tel. 797383087
Odpłatność miesięczna 50zł od osoby. Pierwsze zajęcia bezpłatne!
W pierwszym roku kładziemy nacisk na gimnastykę podstawową, zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy ruchowe rozwijające koordynację ruchową.
Strój sportowy na zajęcia- koszulka z krótkim rękawkiem, gerty , skarpetki i klapki do przejścia z szatni na salę lub do toalety.

Odpłatność miesięczna :

- przy uczęszczaniu 1x w tygodniu- 50zł