Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1Image 1

Aktualnoœści

Jantarki wywalczyły w Mrzeżynie 3 medale – jeden srebrny i dwa brązowe!

Data publikacji: 2015-04-26

Dobiegły końca zmagania zawodniczek podczas Ogólnopolskich Mistrzostwach UKS-ów.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Juniorki:

Natalia Wiśniewska zdobyła brązowy medal w wieloboju. Julia Wiśniewska zajęła 6 miejsce. Julia otrzymała najwyższą notę 14,15 za układ z piłką, to było piękne wykonanie. W tej kategorii zaprezentowały się jeszcze dwie nasze zawodniczki-Martyna Truszkowska oraz Natalia Krzyżanowska.  Dziewczyny wystartowały bardzo dobrze, plasując się w punktacji mniej więcej w połowie stawki. Ze względu na regulamin tylko dwie zawodniczki z jednego klubu były klasyfikowane w wieloboju.  Wszystkie juniorki wykonały po trzy układy (piłka,skakanka,obręcz). 8 najlepszych zawodniczek zaprezentowało się w niedzielę w układzie z maczugami. W finale z maczugami Natalia uplasowała się na 4 miejscu, a Julia na 7 miejscu.

Juniorki młodsze:

W tej kategorii wielobój oceniany był po dwóch układach (piłka i maczugi). Nasza zawodniczka Wiktoria Wójtowicz zajęła 8 m i tym samym zakwalifikowała się do finału, gdzie wykonała układ taneczno-akrobatyczny zajmując również 8 miejsce. Ola Klajda zajęła 15 miejsce w wieloboju.

Jako trzecia zawodniczka zaprezentowała się Victoria Kozłowska, która wystartowała dość równo, podobnie do Oli (przegrywając z nią jedynie 0,25 punktu).

Kl.III 2005

Brązowy medal wywalczyła Ada Budnik w wieloboju (po wykonaniu układu ze skakanką oraz obręczą)

W finałowym układzie z piłka Ada zdobyła srebrny medal.

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerkom.