Nowy nabór dziewcząt do gimnastyki artystycznej !!!

Data publikacji: 2014-07-11

Już wkrótce rozpoczniemy nowy nabór dziewcząt do gimnastyki artystycznej. W tym roku zapraszamy dziewczynki z rocznika 2007, 2008 oraz 2009 (nowa grupa).

Osoby, które już teraz chcą zapisać swoje dziecko prosimy o maila na adres uksjantargdynia@wp.pl. W treści maila prosimy podać dane dziecka (Imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz tel. kontaktowy. Zgłoszenia można również dokonać telefonicznie pod numerem 517-500-155.

W naszym szkoleniu w pierwszym roku kładziemy nacisk na zajęcia ogólnorozwojwe, gimnastykę podstawową, gry i zabawy ruchowe rozwijające koordynację ruchową.  Dziewczynki zostaną podzielone na dwie grupy, młodszą i starszą.

Rodziców pragnących zapisać swoje dzieci prosimy o przesłanie maila z danymi dziecka (imię, nazwisko, data urodzenia) oraz rodziców (numer telefonu, adres e-mail) na adres klubu uksjantargdynia@wp.pl. Zgłoszenia można również dokonać telefonicznie pod numerem 517-500-155
Zachęcamy wszystkie dziewczynki, aby spróbowały swych sił w gimnastyce artystycznej i poszły w ślady naszych starszych gimnastyczek, medalistek Mistrzostw Polski, uczestniczek Mistrzostw Europy i Świata oraz Igrzysk Olimpijskich.
Pierwsze zajęcia już w sierpniu! Na naszej stronie podamy szczegółowe informacje dotyczące zajęć grup naborowych. Przyjdź, zobacz i zakochaj się w tym pięknym sporcie ;)
Serdecznie zapraszamy!

Pierwsze,próbne i bezpłatne zajęcia już w sierpniu (25-29.08)! Na naszej stronie podamy dokładne godziny zajęć grup naborowych.

Przyjdź, zobacz i zakochaj się w tym pięknym sporcie ;)